Onyx Go 10.3 pouzdro pro čtečky e-knih 26,2 cm (10.3") Obal Bílá
Kód: MULONYCZA0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Go 10.3 pouzdro pro čtečky e-knih 26,2 cm (10.3") Obal Bílá| Typ krytu | Obal |
| Maximální velikost obrazovky | 26,2 cm (10.3") |
| Zabudovaná baterie | Ne |
| Zapínání | Magnetické zapínání |
| Ochranné funkce | Odolné proti poškrábání |
| Funkce automatického probuzení/spánku | Ano |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Koženka |
| Kompatibilita | Go 10.3 |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Šířka | 237 mm |
| Hmotnost | 263 g |
| Množství | 1 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710309727 |
| Typ krytu: | Obal |
| Maximální velikost obrazovky: | 26,2 cm (10.3") |
| Zabudovaná baterie: | Ne |
| Zapínání: | Magnetické zapínání |
| Ochranné funkce: | Odolné proti poškrábání |
| Funkce automatického probuzení/spánku: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Koženka |
| Kompatibilita: | Go 10.3 |
| Výška: | 185 mm |
| Hloubka: | 5 mm |
| Šířka: | 237 mm |
| Hmotnost: | 263 g |
| Množství: | 1 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

