ONKRON M7L-B Držák na TV 190,5 cm (75") Černá
Kód: TVAONRUCH0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ONKRON M7L-B Držák na TV 190,5 cm (75") Černá| Základní materiál | SPCC |
| Barva | Černá |
| Šířka | 644 mm |
| Výška | 428 mm |
| Hloubka (max.) | 71,1 cm |
| Šířka balení | 663 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,1 kg |
| Počet v balení | 1 párů |
| Snadná instalace | Ano |
| Osvětlovací LED | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Model | Plný pohyb |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel natočení | 180° |
| Vzdálenost od zdi (max) | 71,1 cm |
| Vzdálenost od zdi (min) | 11 cm |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální nosnost | 68 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 100, 300 x 300, 300 x 400, 300 x 100, 200 x 200, 100 x 100, 600 x 400, 400 x 200, 500 x 200, 600 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 300, 300 x 200 |
| Maximální velikost obrazovky | 190,5 cm (75") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 101,6 cm (40") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální zatížení (na monitor) | 68 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 9.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4262392441052 |
| Alapanyag: | SPCC |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 644 mm |
| Magasság: | 428 mm |
| Mélység (max.): | |
| Csomag szélessége: | 663 mm |
| Csomag magassága: | 105 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,1 kg |
| Mennyiség csomagonként: | 1 pár |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| LED-es világítótestek: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | 180° |
| Távolság a faltól (max.): | |
| Távolság a faltól (perc): | 11 cm |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Maximális teherbírás: | 68 kg |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 100, 300x300, 300x100, 200 x 200, 100 x 100, 600x400, 400x200, 500x200, 600x200, 200x300, 400x300, 400x400, 600x300, 300x200 |
| Maximális képernyőméret: | 190,5 cm (75") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 600 x 400 mm |
| Minimális képernyőméret: | 101,6 cm (40") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 100 x 100 mm |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 68 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

