Önfelfújós matrac SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest
Kód: MACSSUDMU0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Önfelfújós matrac SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest| Anyag | 30D poliészter, 75D poliészter, TPU laminálás |
| Szín | Türkiz |
| Személyek száma | 2 fő/fő |
| Könnyen összecsukható | Igen |
| Szélesség | 640 mm |
| Hossz | 1830 mm |
| Vastagság | 10 cm |
| Javítókészlettel együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 2.985 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868168439 |
| Anyag: | 30D poliészter, 75D poliészter, TPU laminálás |
| Szín: | Türkiz |
| Személyek száma: | 2 fő/fő |
| Könnyen összecsukható: | Igen |
| Szélesség: | 640 mm |
| Hossz: | 1830 mm |
| Vastagság: | 10 cm |
| Javítókészlettel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

