Omron NE-C301-E nebulizér
Kód: UISOMRINH0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron NE-C301-E nebulizér| Typ zdroje | AC |
| Hloubka | 290 mm |
| Výška | 180 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,12 kg |
| Maximální objem plnění | 12 ml |
| Určeno pro děti | Ano |
| Hlučnost | 63 dB |
| Vestavěný displej | Ne |
| Design výrobků | Stolní |
| Barva | Bílá |
| Náustek | Ano |
| Maska pro děti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 2.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672110342 |
| Typ zdroje: | AC |
| Hloubka: | 290 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,12 kg |
| Maximální objem plnění: | 12 ml |
| Určeno pro děti: | Ano |
| Hlučnost: | 63 dB |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Design výrobků: | Stolní |
| Barva: | Bílá |
| Náustek: | Ano |
| Maska pro děti: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

