Omron NE-C301-E inhalátor
Kód: UISOMRINH0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron NE-C301-E inhalátor| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Mélység | 290 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,12 kg |
| Beépített kijelző | Nem |
| Gyermekeknek tervezve | Igen |
| Szín | Fehér |
| Zajszint | 63 dB |
| Maximális töltési térfogat | 12 ml |
| Terméktervezés | Asztali |
| Szopóka | Igen |
| Maszk gyerekeknek | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 2.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672110342 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Mélység: | 290 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,12 kg |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Gyermekeknek tervezve: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Zajszint: | 63 dB |
| Maximális töltési térfogat: | 12 ml |
| Terméktervezés: | Asztali |
| Szopóka: | Igen |
| Maszk gyerekeknek: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

