Omron komplett felső kar automata
Kód: UISOMRCIS0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron komplett felső kar automata| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Bluetooth | Igen |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Memóriaregiszterek | 90 |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Modell | Automatikusan |
| Szín | Fehér, fekete |
| Méret | 22 - 42 cm |
| Pulzusmérés | Igen |
| Mélység | 140 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Súly | 1,67 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 1,92 kg |
| Csomag szélessége | 380 mm |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Származási ország | Japán |
| Termékkód | 84231010 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672112865 |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Bluetooth: | Igen |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Memóriaregiszterek: | 90 |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Modell: | Automatikusan |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Méret: | 22 - 42 cm |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Mélység: | 140 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 165 mm |
| Súly: | 1,67 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 1,92 kg |
| Csomag szélessége: | 380 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Származási ország: | Japán |
| Termékkód: | 84231010 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

