Omron HEM-7188-E - vérnyomásmérő, fehér
Kód: UISOMRCIS0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron HEM-7188-E - vérnyomásmérő, fehér| Átlagos artériás nyomás | Igen |
| Modell | Automatikusan |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Memória funkció | Igen |
| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Szín | Fehér |
| Méret | 22 - 32 cm |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Forrás típusa | Hálózati/akkumulátoros tápellátás |
| Töltésjelző | Igen |
| Súly | 250 g |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | 10°C |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | 40°C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP21 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Akkumulátor | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672114258 |
| Átlagos artériás nyomás: | Igen |
| Modell: | Automatikusan |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Memória funkció: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Méret: | 22 - 32 cm |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Forrás típusa: | Hálózati/akkumulátoros tápellátás |
| Töltésjelző: | Igen |
| Súly: | 250 g |
| Üzemi hőmérséklet (min.): | 10°C |
| Üzemi hőmérséklet (max.): | 40°C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP21 |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Akkumulátor: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

