Omron C28P
Kód: UISOMRINH0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron C28P| Csomag magassága | 420 mm |
| Magasság | 143 mm |
| Szélesség | 265 mm |
| Súly | 2,07 kg |
| Súly csomagolással együtt | 2,33 kg |
| Csomag szélessége | 380 mm |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Mélység | 195 mm |
| Beépített kijelző | Nem |
| Könnyen használható | Igen |
| részecskeméret | 2,65 µm |
| Zajszint | 55 dB |
| Szín | Fehér |
| Porlasztási kapacitás | 10 ml/perc |
| Beépített fogantyú | Nem |
| Terméktervezés | Asztali |
| Szopóka | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Légzőcsővel együtt | Igen |
| Felnőtt maszk | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tárolódoboz | Igen |
| Maszk gyerekeknek | Nem |
| Termékkód | 90192000 |
| Származási ország | Olaszország |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 1.97 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672112766 |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Magasság: | 143 mm |
| Szélesség: | 265 mm |
| Súly: | 2,07 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 2,33 kg |
| Csomag szélessége: | 380 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Mélység: | 195 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Könnyen használható: | Igen |
| részecskeméret: | 2,65 µm |
| Zajszint: | 55 dB |
| Szín: | Fehér |
| Porlasztási kapacitás: | 10 ml/perc |
| Beépített fogantyú: | Nem |
| Terméktervezés: | Asztali |
| Szopóka: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Légzőcsővel együtt: | Igen |
| Felnőtt maszk: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tárolódoboz: | Igen |
| Maszk gyerekeknek: | Nem |
| Termékkód: | 90192000 |
| Származási ország: | Olaszország |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

