NAVITEL FLOW BL800 Zadní cyklistická svítilna s DVR 4K záznamníkem
Kód: SIRNAIOSW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NAVITEL FLOW BL800 Zadní cyklistická svítilna s DVR 4K záznamníkem| Zorný úhel objektivu | 140° |
| Optický senzor | SONY IMX317 STARVIS |
| Maximální rozlišení videa | 4K 3840x2160 |
| Modul Wi-Fi | Ano |
| Přepisování nahrávek | Ano |
| Obrazovka | Ne |
| FPS/Rozlišení videa | 30 FPS — 3840×2160 4K, 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 2560×1440 2K, 30/60/120 FPS — 1280×720 HD |
| Podpora microSD karet | Až 512 GB |
| Technologie HDR | Ano |
| Video formát | MP4 |
| Správa prostřednictvím Navitel DVR Center | Ano |
| DVR rekordér | Ano |
| Stabilizace | EIS, Super EIS |
| FPS | 30, 60, 120 |
| Wi-fi pásmo | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Počet kamer | 1 |
| Barva | Černá |
| Model | Zadní světlo |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| G-Sensor | Ano |
| Nahrávání videa ve smyčce | Ano |
| Typ objektivu | 6vrstvá |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Hmotnost | 136 g |
| Napájecí zdroj | 5 V, 2.5 А |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Nabíjení přes USB C | Ano |
| Maximální provozní doba | 10 hodin |
| Akumulátor | Ano |
| Množství | 1 |
| Montážní sada | Ano |
| Kabel USB | Ano |
| Čtečka paměťových karet MicroSD | Ano |
| Světlá barva | Červená |
| Maximální světelný výstup | 90 lm |
| Varování | Produkt obsahuje baterie, které musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy., Zabraňte přímému kontaktu s očima a pokožkou., Nenechávejte výrobek na místech, kde k němu mají snadný přístup děti. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lighting |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 8594181746601 |
| Maximális videófelbontás: | 4K 3840x2160 |
| FPS: | |
| Wi-Fi sáv: | |
| Kamerák száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Hátsólámpa |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| G-szenzor: | Igen |
| Hurokfelvétel: | Igen |
| Lencse típusa: | |
| Hangfelvétel: | Igen |
| Súly: | 136 g |
| Tápegység: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltés USB-C-n keresztül: | Igen |
| Maximális üzemidő: | 10 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| USB-kábel: | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó: | Igen |
| Világos szín: | Piros |
| Maximális fénykibocsátás: | |
| Figyelmeztetés: | A termék elemeket tartalmaz, amelyeket a helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

