NATEC RIBERA GAN TÖLTŐ 1x USB-A + 1x USB-C 65W FEHÉR
Kód: LADNATSIC0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATEC RIBERA GAN CHARGER 1x USB-A + 1x USB-C 65W BÍLÁ| Vstupní napětí | 110 - 240 V |
| Maximální výstupní napětí | 20 V |
| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Maximální výkon | 65 W |
| Maximální proud | 3,25 A |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Barva | Bílá, Černá |
| Šířka | 51 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnost | 112 g |
| Prvky ochrany napájení | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Typ zdroje | AC |
| Technologie rychlého nabíjení | Huawei FCP, Samsung AFC, QUICK CHARGE 3.0 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ nabíječky | Kabel |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969444254 |
| Bemeneti feszültség: | 110 - 240 V |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Maximális teljesítmény: | 65 W |
| Maximális áram: | 3,25 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Szélesség: | 51 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Súly: | 112 g |
| Áramvédelmi elemek: | OCP, Egyszeri jelszó, ÁLLATORVOS, SCP |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Gyorstöltési technológia: | Huawei FCP, Samsung AFC, Gyorstöltés 3.0 |
| Gyors töltés: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Töltő típusa: | Kábel |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

