NATEC RIBERA GAN TÖLTŐ 1x USB-A + 1x USB-C 45W FEKETE
Kód: LADNATSIC0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATEC RIBERA GAN TÖLTŐ 1x USB-A + 1x USB-C 45W FEKETE| Maximális áram | 3 A |
| Maximális kimeneti feszültség | 20V |
| Bemeneti feszültség | 110 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 45 W |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 90 mm |
| Súly | 109 g |
| Magasság | 29 mm |
| Szélesség | 51 mm |
| Gyorstöltési technológia | Huawei FCP, Samsung AFC, QUICK CHARGE 3.0 |
| Áramvédelmi elemek | OCP, OTP, SCP, OVP |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Gyors töltés | Igen |
| Töltő típusa | Kábel |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969444247 |
| Maximális áram: | 3 A |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Bemeneti feszültség: | 110 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 45 W |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 90 mm |
| Súly: | 109 g |
| Magasság: | 29 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Gyorstöltési technológia: | Huawei FCP, Samsung AFC, Gyorstöltés 3.0 |
| Áramvédelmi elemek: | OCP, Egyszeri jelszó, SCP, ÁLLATORVOS |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Töltő típusa: | Kábel |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

