Motorola akkumulátor - NIMH1300 mAh
Kód: RADMOTAKU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola akkumulátor - NIMH1300 mAh| Terméktípus | Akkumulátor |
| Szín | Fekete |
| Kompatibilis termékek | T62 KÉK T62 PIROS T82 T82 extrém T92 H2O |
| Akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Akkumulátor kapacitása | 1300mAh |
| Akkumulátor típusa | Nikkel-fémhidrid (NiMH) |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne dobja a használt elemeket a háztartási hulladékba; vigye el azokat a használt elemek gyűjtőhelyeire., Ne tegye ki az elemeket tűznek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dedicated batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5031753006969 |
| Terméktípus: | Akkumulátor |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilis termékek: | T62 KÉK T62 PIROS T82 T82 extrém T92 H2O |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,6 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 1300mAh |
| Akkumulátor típusa: | Nikkel-fémhidrid (NiMH) |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt elemeket ne dobja a háztartási hulladékba, hanem vigye el azokat a használt elemek gyűjtőhelyeire., Ne tegye ki az elemeket tűznek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

