Motorola 59PMNN4477 Kétirányú Rádió Tartozékok Akkumulátorok
Kód: RADMOTAKU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola 59PMNN4477 Kétirányú Rádió Tartozékok Akkumulátorok| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Akkumulátor |
| Kompatibilitás | Beszéljünk a T62, T82, T82EX, T92 H2O-ról |
| Akkumulátor kapacitása | 800mAh |
| Akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Akkumulátor típusa | Nikkel-fémhidrid (NiMH) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dedicated batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.054 kg |
| EAN vonalkód: | 5031753006877 |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Akkumulátor |
| Kompatibilitás: | Beszéljünk a T62, T82, T82EX, T92 H2O-ról |
| Akkumulátor kapacitása: | 800mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,6 V |
| Akkumulátor típusa: | Nikkel-fémhidrid (NiMH) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

