MOOG Messenger - monofonikus analóg billentyűs szintetizátor
Kód: IKLMOGSYN0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MOOG Messenger - monofonikus analóg billentyűs szintetizátor| Arpeggiátor | Igen |
| Terméktípus | Analóg szintetizátor |
| Szekvenszer | Igen |
| Szín | Fehér, fekete |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 32 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Oszcillátorok száma | 2 |
| Modulációs kerék | Igen |
| Pitch bend kerék | Igen |
| Hangeffektusok támogatása | Nem |
| Szűrők | Rangsoroló szűrő |
| Polifónia | Monofonikus |
| Mélység | 322 mm |
| Súly | 4,95 kg |
| Magasság | 97 mm |
| Szélesség | 585 mm |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| 6,35 mm-es bemenet | 1 |
| 6,35 mm-es fejhallgató kimenetek | 1 |
| Önéletrajz bevitel | Önéletrajz, Kapu, Óra |
| MIDI kimenet | Igen |
| 6,35 mm-es kimenet | 1 |
| CV kimenet | Óra, Kapu, Önéletrajz |
| Sustain pedál bemeneti csatlakozó | ¼” / 6,35 mm |
| MIDI bemenet | Igen |
| Expressz pedál kimenet | TRS ¼” / 6,35 mm |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | Tápegység, szintetizátor x 1 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát - belül olyan elemek találhatók, amelyek áramütést okozhatnak., Legyen óvatos az elektromos hálózathoz való csatlakoztatáskor., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való közvetlen érintkezést. |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100-240, 50-60Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Synthesizers |
|---|---|
| Súly: | 7.6 kg |
| EAN vonalkód: | 694318026717 |
| Arpeggiátor: | Igen |
| Terméktípus: | Analóg szintetizátor |
| Szekvenszer: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 32 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Oszcillátorok száma: | 2 |
| Modulációs kerék: | Igen |
| Pitch bend kerék: | Igen |
| Hangeffektusok támogatása: | Nem |
| Szűrők: | Rangsoroló szűrő |
| Polifónia: | Monofonikus |
| Mélység: | 322 mm |
| Súly: | 4,95 kg |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 585 mm |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| 6,35 mm-es bemenet: | 1 |
| 6,35 mm-es fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Önéletrajz bevitel: | önéletrajz, Kapu, Óra |
| MIDI kimenet: | Igen |
| 6,35 mm-es kimenet: | 1 |
| CV kimenet: | Óra, Kapu, önéletrajz |
| Sustain pedál bemeneti csatlakozó: | ¼” / 6,35 mm |
| MIDI bemenet: | Igen |
| Expressz pedál kimenet: | TRS ¼” / 6,35 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | Áramforrás, 1 szintetizátor |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék burkolatát - belül olyan elemek találhatók, amelyek áramütést okozhatnak., Legyen óvatos az elektromos hálózathoz való csatlakozáskor., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való közvetlen érintkezést. |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100-240, 50-60Hz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

