MOOG Labyrinth - félmoduláris analóg szintetizátor
Kód: IKLMOGSYN0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MOOG Labyrinth - félmoduláris analóg szintetizátor| Szekvenszer | Igen |
| Terméktípus | Analóg szintetizátor |
| Szűrők | Rezonáns szűrő |
| Szín | Természetes fa, grafit |
| Be/ki gomb | Nem |
| Ellenőrzés | Potenciométerek, gombok |
| Polifónia | Monofonikus |
| Hangeffektusok támogatása | Nem |
| Mélység | 143 mm |
| Magasság | 107 mm |
| Szélesség | 326 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| 6,35 mm-es fejhallgató kimenetek | 1 |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| Zárnyílás | Igen |
| Patch-öböl | 20 bemenet, 12 kimenet |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | Tápegység, 1 db szintetizátor, Beállító lapok, 5 db keresztező kábel, Használati útmutató |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát - belül olyan elemek találhatók, amelyek áramütést okozhatnak., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való közvetlen érintkezést., Legyen óvatos az elektromos hálózathoz való csatlakoztatáskor. |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100-240, 50-60Hz |
| Áramfogyasztás | 4W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Synthesizers |
|---|---|
| Súly: | 2.36 kg |
| EAN vonalkód: | 694318026281 |
| Szekvenszer: | Igen |
| Terméktípus: | Analóg szintetizátor |
| Szűrők: | Rezonáns szűrő |
| Szín: | Természetes fa, Grafit |
| Be/ki gomb: | Nem |
| Ellenőrzés: | Potenciométerek, gombok |
| Polifónia: | Monofonikus |
| Hangeffektusok támogatása: | Nem |
| Mélység: | 143 mm |
| Magasság: | 107 mm |
| Szélesség: | 326 mm |
| Súly: | 1,5 kg |
| 6,35 mm-es fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| Zárnyílás: | Igen |
| Patch-öböl: | 20 bemenet, 12 kimenet |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | Áramforrás, 1 szintetizátor, Beállításlapok, Keresztező kábel × 5, Felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék burkolatát - belül olyan elemek találhatók, amelyek áramütést okozhatnak., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való közvetlen érintkezést., Legyen óvatos az elektromos hálózathoz való csatlakozáskor. |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100-240, 50-60Hz |
| Áramfogyasztás: | 4W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

