Mars Gaming MCPUX5ARGB Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLTACCPU0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCPUX5ARGB Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů| Napájecí zdroj | 3,36 W |
| Proud ventilátoru | 0,28 A |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Počet tepelných trubek | 5 |
| Materiál základní desky | Měď |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Typ konektoru LED | 3-pinový |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Materiál žeber | Hliník |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 25 x 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Výška | 154 mm |
| Hmotnost | 551 g |
| Šířka balení | 143 mm |
| Výška balení | 194 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Maximální hluk ventilátoru | 28 dB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 60000 h |
| Podporované patice procesorů | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3) |
| Minimální hluk ventilátoru | 9 dB |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Maximální proud vzduchu | 78 cfm, 1,31 mmH2O |
| Pokoj | Procesor |
| Rychlost ventilátoru (max) | 2000 ot/min |
| Rychlost ventilátoru (min) | 800 ot/min |
| Typ ložiska | Hydraulický |
| Minimální tlak vzduchu | 0,79 mmH2O |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Model | Vzduchový chladič |
| Typ balení | Krabice |
| Včetně termální podložky | Ano |
| Montážní sada | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693109433 |
| Napájecí zdroj: | 3,36 W |
| Proud ventilátoru: | 0,28 A |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP): | 280 W |
| Počet tepelných trubek: | 5 |
| Materiál základní desky: | Měď |
| Konektor ventilátoru: | 4pinový |
| Typ konektoru LED: | 3-pinový |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Materiál žeber: | Hliník |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení: | Více |
| Barva: | Černá |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v): | 120 x 25 x 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Hloubka balení: | 98 mm |
| Výška: | 154 mm |
| Hmotnost: | 551 g |
| Šířka balení: | 143 mm |
| Výška balení: | 194 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Maximální hluk ventilátoru: | 28 dB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 60000 h |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3) |
| Minimální hluk ventilátoru: | 9 dB |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace): | Ano |
| Maximální proud vzduchu: | 78 cfm, 1,31 mmH2O |
| Pokoj: | Procesor |
| Rychlost ventilátoru (max): | 2000 ot/min |
| Rychlost ventilátoru (min): | 800 ot/min |
| Typ ložiska: | Hydraulický |
| Minimální tlak vzduchu: | 0,79 mmH2O |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Typ balení: | Krabice |
| Včetně termální podložky: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

