Marioinex Mini Waffle - Város: Szemetesautó, 148 darabos
Kód: KLOMNEKON0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marioinex Mini Waffle - Város: Szemetesautó, 148 darabos| Ajánlott minimális életkor | 6 év(ek) |
| Darabszám | 148 darab |
| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Csomag szélessége | 195 mm |
| Csomagolási mélység | 60 mm |
| Csomag magassága | 160 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 0.458 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033903131 |
| Ajánlott minimális életkor: | 6 év(ek) |
| Darabszám: | 148 darab |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Csomag szélessége: | 195 mm |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

