Marioinex Mini Gofri Építőkészlet – Város: Utcák, 280 darabos
Kód: KLOMNEKON0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marioinex Mini Gofri Építőkészlet – Város: Utcák, 280 darabos| Játékdarabok száma | 4 darab |
| Darabszám | 280 darab |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor | 6 év(ek) |
| Csomag magassága | 195 mm |
| Csomagolási mélység | 125 mm |
| Csomag szélessége | 175 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt jelenthetnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 0.961 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033904183 |
| Játékdarabok száma: | 4 darab |
| Darabszám: | 280 darab |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor: | 6 év(ek) |
| Csomag magassága: | 195 mm |
| Csomagolási mélység: | 125 mm |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

