Marioinex klasszikus építőkészlet, 210 darabos
Kód: KLOMNEKON0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marioinex klasszikus építőkészlet, 210 darabos| Darabszám | 210 darab |
| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Csomag magassága | 175 mm |
| Csomagolási mélység | 125 mm |
| Csomag szélessége | 195 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható., Tűztől távol tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 1.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033902851 |
| Darabszám: | 210 darab |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Csomag magassága: | 175 mm |
| Csomagolási mélység: | 125 mm |
| Csomag szélessége: | 195 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható., Tűztől távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

