Manhattan 462037 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá
Kód: AEUMNHPPM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 462037 Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá| Orientace | Krajina / Portrét |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 240 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 366 mm |
| Hmotnost | 1,31 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | RoHS, CE |
| Certifikace | RoHS |
| Kód harmonizovaného systému | 85299097 |
| Typ nastavitelnosti výšky | Manuální |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel rotace | 180° |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Úhel náklonu | -10 - 10° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Připevnění | Volně stojící |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Maximální nosnost | 7 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 1.474 kg |
| EAN vonalkód: | 0766623462037 |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 240 mm |
| Szélesség: | 260 mm |
| Magasság: | 366 mm |
| Súly: | 1,31 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Magasságállítás típusa: | Kézikönyv |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | 180° |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Dőlésszög: | -10 - 10° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Melléklet: | Szabadon álló |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális képernyőméret: | 68,6 cm (27") |
| Maximális teherbírás: | 7 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

