Manhattan 461412 Držák/stojan na monitor 177,8 cm (70") Podlaha Černá
Kód: TVAMNHUCH0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 461412 Držák/stojan na monitor 177,8 cm (70") Podlaha Černá| Základní materiál | Plast, Ocel |
| Barva | Černá |
| Šířka | 620 mm |
| Hmotnost | 5,22 kg |
| Hloubka | 1030 mm |
| Výška | 1880 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 85299097 |
| Úhel náklonu | -8 - 0° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Rozsah nastavení výšky | 1240 - 1880 mm |
| Typ nastavitelnosti výšky | Manuální |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400, 200 x 200 |
| Maximální velikost obrazovky | 177,8 cm (70") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
| Způsob uchycení | Podlaha |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 7.04 kg |
| EAN vonalkód: | 766623461412 |
| Základní materiál: | Plast, Ocel |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 620 mm |
| Hmotnost: | 5,22 kg |
| Hloubka: | 1030 mm |
| Výška: | 1880 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 85299097 |
| Úhel náklonu: | -8 - 0° |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Rozsah nastavení výšky: | 1240 - 1880 mm |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Manuální |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Minimální velikost obrazovky: | 94 cm (37") |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400, 200 x 200 |
| Maximální velikost obrazovky: | 177,8 cm (70") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

