MALAX 2X2 POLC ANTRACIT/FEHÉR
Kód: RGATOHDRE0123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MALAX 2X2 POLC ANTRACIT/FEHÉR| Rögzítési módszer | Szabadon álló |
| Anyag | Forgácslap |
| Összeszerelt | Nem |
| Tárolófiókok | Nem |
| Keret kivitel típusa | Homályos |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Szín | Fehér, Antracit |
| Gyűjtemény | MALAX |
| Gyártó ország | Lengyelország |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| Állítható polcmagasság | Nem |
| Polcok anyaga | Forgácslap |
| Polcfelület anyaga | Laminált |
| Összecsukható kialakítás | Nem |
| Keret színe | Antracit |
| Rácsok száma | 4 polc/polcok |
| Polc színe | Fehér |
| Kerekek | Nem |
| Magasság | 750 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Keretvastagság | 16 mm |
| Beltéri egység méretei | 345 x 345 mm |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a polc biztonságosan rögzítve van., Ne terhelje túl a polcokat a sérülések elkerülése érdekében., Szerelje össze a mellékelt utasítások szerint. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 5900354140634 |
| Rögzítési módszer: | Szabadon álló |
| Anyag: | Forgácslap |
| Összeszerelt: | Nem |
| Tárolófiókok: | Nem |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Szín: | Fehér, Antracit |
| Gyűjtemény: | MALAX |
| Gyártó ország: | Lengyelország |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| Állítható polcmagasság: | Nem |
| Polcok anyaga: | Forgácslap |
| Polcfelület anyaga: | Laminált |
| Összecsukható kialakítás: | Nem |
| Keret színe: | Antracit |
| Rácsok száma: | 4 polc/polcok |
| Polc színe: | Fehér |
| Kerekek: | Nem |
| Magasság: | 750 mm |
| Szélesség: | 740 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Keretvastagság: | 16 mm |
| Beltéri egység méretei: | 345 x 345 mm |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a polc biztonságosan rögzítve van., A polcok károsodásának elkerülése érdekében ne terhelje túl őket., A telepítést a mellékelt utasításoknak megfelelően végezze el. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

