LIN 40LFHD1200 okostévé 40" Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIN 40LFHD1200 okostévé 40" Full HD DVB-T2| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 36 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Szín | Fekete |
| RMS teljesítmény | 16W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Magasság (állvánnyal) | 574 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,2 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 6 kg |
| Mélység (talppal) | 21,8 cm |
| Szélesség (talppal együtt) | 90,6 cm |
| Magasság (állvány nélkül) | 520,6 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 85 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 905,7 mm |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB-portok száma | 2 |
| CI-nyílás | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Teletext funkció | Igen |
| LED háttérvilágítás típusa | Közvetlen LED |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző átlója | 101,6 cm (40") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Tuner típusa | Hasonló |
| Digitális jelformátum | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2 |
| Internetböngésző | Igen |
| Okostévé | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és leválasztásakor., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 7.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5907518339040 |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 36 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| RMS teljesítmény: | 16W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Magasság (állvánnyal): | 574 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,2 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 6 kg |
| Mélység (talppal): | 21,8 cm |
| Szélesség (talppal együtt): | 90,6 cm |
| Magasság (állvány nélkül): | 520,6 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 85 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 905,7 mm |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB-portok száma: | 2 |
| CI-nyílás: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Teletext funkció: | Igen |
| LED háttérvilágítás típusa: | Közvetlen LED |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív frissítési gyakoriság: | 50 Hz |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 101,6 cm (40") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tuner típusa: | Hasonló |
| Digitális jelformátum: | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

