LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 fekete
Kód: TVALI-LCD0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| Maximális energiafogyasztás | 23W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 23 kWh |
| Szín | Fekete |
| Hangszórók száma | 2 |
| Térhatású hangzás | Nem |
| Kimeneti teljesítmény | 2×3W (4Ω) |
| Szélesség | 556 mm |
| Magasság | 367 mm |
| Mélység | 165 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,1 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 341 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 78,4 mm |
| Komponens videobemenet (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Kompozit videobemenet | 1 |
| HD felbontás típusa | HD |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző átlója | 61 cm (24") |
| Képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1366 x 768 képpont |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényesség | 200 cd/m² |
| Látószög | 178° |
| Válaszsebesség | 9,5 ms |
| Távirányító | Igen |
| Számítógépállvány | Igen |
| Távirányító típusa | IR |
| Internetes tévé | Nem |
| Okostévé | Nem |
| Figyelmeztetés | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és leválasztásakor. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1044512 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 3.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5905279174696 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Maximális energiafogyasztás: | 23W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 23 kWh |
| Szín: | Fekete |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Térhatású hangzás: | Nem |
| Kimeneti teljesítmény: | 2×3W (4Ω) |
| Szélesség: | 556 mm |
| Magasság: | 367 mm |
| Mélység: | 165 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,1 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 341 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 78,4 mm |
| Komponens videobemenet (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Kompozit videobemenet: | 1 |
| HD felbontás típusa: | HD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 61 cm (24") |
| Képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1366 x 768 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kontrasztarány: | 3000:1 |
| Fényesség: | 200 cd/m² |
| Látószög: | 178° |
| Válaszsebesség: | 9,5 ms |
| Távirányító: | Igen |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Távirányító típusa: | IR |
| Internetes tévé: | Nem |
| Okostévé: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1044512 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

