LIGHT4ME Spider MKII Turbo - 8x3W RGBW LED effekt
Kód: OSCL4MEDY0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Spider MKII Turbo - 8x3W RGBW LED effekt| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX kimenet | 1 |
| DMX bemenet | 1 |
| Áramfogyasztás | 40 W |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 150 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 2,1 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Világító LED-ek száma | 8 |
| stroboszkópok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 1.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249805675 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX kimenet: | 1 |
| DMX bemenet: | 1 |
| Áramfogyasztás: | 40 W |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 150 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Súly: | 2,1 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Világító LED-ek száma: | 8 |
| stroboszkópok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

