Light4Me Party Light 1 - LED effektek, diszkó világítás, lézer, UV
Kód: OSCL4MEDY0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Party Light 1 - LED effektek, diszkó világítás, lézer, UV| USB Type-C portok száma | 1 |
| Terméktípus | LED-világítás |
| Energiafogyasztás | 5W |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 92 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | 1 db LED fényeffektus, Felhasználói kézikönyv, 1 db rögzítőkonzol, Tápkábel, 1 db távirányító |
| LED-ek száma | 3 |
| stroboszkópok | Igen |
| Figyelmeztetés | Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ne használja hő vagy tűz közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 0.414 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249813816 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Energiafogyasztás: | 5W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 92 mm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | 1 db LED fényeffektus, Felhasználói kézikönyv, 1 db rögzítőkonzol, Tápkábel, 1 db távirányító medál |
| LED-ek száma: | 3 |
| stroboszkópok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ne használja hő vagy tűz közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

