LIGHT4ME P12 LED PAR RGBW - távirányítóval vezérelhető színpadi világítás
Kód: OSCL4MRPA0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME P12 LED PAR RGBW - távirányítóval vezérelhető színpadi világítás| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Biztosíték | 3 A |
| Áramfogyasztás | 50W |
| Szín | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző típusa | Digitális |
| A csomag tartalma | Rögzítőelemek, 1 db LED fényeffekt, Tápkábel, 1 db távirányító, Használati útmutató |
| Világító LED-ek száma | 12 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PAR headlights |
|---|---|
| Súly: | 0.604 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249814608 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Biztosíték: | 3 A |
| Áramfogyasztás: | 50W |
| Szín: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| A csomag tartalma: | Szerelőelemek, 1 db LED fényeffektus, Tápkábel, 1 db távirányító medál, Felhasználói kézikönyv |
| Világító LED-ek száma: | 12 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

