Light4Me Magic Bar 2 - LED fény multieffektussal
Kód: OSCL4MEDY0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Magic Bar 2 - LED fény multieffektussal| Terméktípus | LED-világítás |
| Áramfogyasztás | 60 W |
| Biztosíték | 3 A |
| Hűtési fázis | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-lámpák száma | 44 |
| stroboszkópok | Igen |
| Magasság | 94 mm |
| Súly | 1,7 kg |
| Mélység | 56 mm |
| Szélesség | 381 mm |
| A csomag tartalma | 1 db fogantyú, 1 db LED fényeffekt, 1 db állvány, 1 db felhasználói kézikönyv, 1 db tápkábel, 1 db távirányító |
| Figyelmeztetés | Kerülje a hosszan tartó közvetlen napfénynek való kitettséget. Biztosítsa a megfelelő szellőzést, és ne használja szellőzés nélküli zárt térben. A termék nem játék, tartsa gyermekektől elzárva. |
| Anyag | Acél |
| Alapanyag | Műanyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249828865 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Áramfogyasztás: | 60 W |
| Biztosíték: | 3 A |
| Hűtési fázis: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-lámpák száma: | 44 |
| stroboszkópok: | Igen |
| Magasság: | 94 mm |
| Súly: | 1,7 kg |
| Mélység: | 56 mm |
| Szélesség: | 381 mm |
| A csomag tartalma: | 1 db fogantyú, 1 db LED fényeffektus, Háromlábú, Felhasználói kézikönyv, Tápkábel, 1 db távirányító medál |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a hosszan tartó közvetlen napfénynek való kitettséget., Biztosítson megfelelő szellőzést, és ne használja szellőzés nélküli zárt térben., A termék nem játék, tartsa gyermekektől elzárva. |
| Anyag: | Acél |
| Alapanyag: | Műanyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

