LIGHT4ME Fog 600W LED gömb - füst és köd generátor füst háttérvilágítással + diszkógömb
Kód: WYTL4MDYM0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Fog 600W LED gömb - füst és köd generátor füst háttérvilágítással + diszkógömb| Terméktípus | Szappanbuborék-generátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Hatékonyság | 50 m³/perc |
| Energiafogyasztás | 600 W |
| Biztosíték | F3A/230V |
| Szín | Fekete |
| Hordozólyuk | Igen |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 280 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Folyadéktartály kapacitása | 0,25 liter |
| Súly | 2 kg |
| A csomag tartalma | Felhasználói kézikönyv, Füst- és ködgenerátor x 1, Fogantyú x 1, Tápkábel, Távirányító medál x 1 |
| Lámpák száma | 8 lámpa |
| LED-jelzők | Igen |
| Figyelmeztetés | A készüléket gyújtóforrástól távol tárolja és használja. Ne lélegezze be közvetlenül a gőzöket. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Alapanyag | Vas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smoke |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249838857 |
| Terméktípus: | Szappanbuborék-generátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Hatékonyság: | 50 m³/perc |
| Energiafogyasztás: | 600 W |
| Biztosíték: | F3A/230V |
| Szín: | Fekete |
| Hordozólyuk: | Igen |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| Magasság: | 180 mm |
| Folyadéktartály kapacitása: | 0,25 liter |
| Súly: | 2 kg |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Füst- és ködgenerátor x 1, 1 db fogantyú, Tápkábel, 1 db távirányító medál |
| Lámpák száma: | 8 lámpa |
| LED-jelzők: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A készüléket tűzforrásoktól távol tárolja és használja., Ne lélegezze be közvetlenül a gőzöket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Alapanyag: | Vas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

