LIGHT4ME DECO BAR 24 RGB IR - LED szalag + fűrész
Kód: OSCL4MBEL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME DECO BAR 24 RGB IR - LED szalag + fűrész| DMX bemenet | 1 |
| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX kimenet | 1 |
| Áramfogyasztás | 80 W |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 1050 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Mélység | 65 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Színvisszaadási index (CRI) | 95 |
| Világító LED-ek száma | 24 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED beams |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249812185 |
| DMX bemenet: | 1 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX kimenet: | 1 |
| Áramfogyasztás: | 80 W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 1050 mm |
| Súly: | 2,5 kg |
| Mélység: | 65 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Színvisszaadási index (CRI): | 95 |
| Világító LED-ek száma: | 24 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

