Light4Me Black PAR 30x3W RGBA-UV LED - LED jevištní reflektor
Kód: OSCL4MRPA0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Black PAR 30x3W RGBA-UV LED - LED jevištní reflektor| Vstup DMX | 1 |
| DMX výstup | 1 |
| Typ produktu | LED osvětlení |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Výška | 220 mm |
| Šířka | 195 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ displeje | LED |
| Počet osvětlovacích LED | 30 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PAR headlights |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780147756 |
| Vstup DMX: | 1 |
| DMX výstup: | 1 |
| Typ produktu: | LED osvětlení |
| Spotřeba elektrické energie: | 90 W |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 195 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ displeje: | LED |
| Počet osvětlovacích LED: | 30 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

