LG NanoCell 43NANO80A3B TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Okostévé Wi-Fi Fekete
Kód: TVALG-LCD0747
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG NanoCell 43NANO80A3B TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Okostévé Wi-Fi Fekete| Bluetooth | Igen |
| Internetböngésző | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 83 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 54 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szín | Fekete |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek | Dolby Digital |
| Hangmódok | Clear Voice Pro |
| Hangszóró iránya | Lefelé irányuló tüzelés |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Szélesség (állvány nélkül) | 967 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 57,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 564 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 967 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 621 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 200 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Google alkalmazástámogatás | Google Home, Google Cast |
| Intelligens hangfelismerés | Igen |
| Kép mód | 10 módszer |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | SimpLink |
| RF portok száma | 1 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MP3, MP2, EAC3, PCM, AC3, AAC, AAC HE, apt-X, AC4 |
| Vezérlés okostelefonon keresztül | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Filmkészítő mód, nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), hibrid log-gamma (HLG), dinamikus tónusleképezés |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képfeldolgozó | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| LED háttérvilágítás típusa | Közvetlen LED |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Automatikus fényerő-szabályozás | Igen |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 108 cm |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Távirányító | Igen |
| Számítógépállvány | Igen |
| Távirányító típusa | Magic Remote MR25GA / MR25GB (Egyesült Királyság, Olaszország) |
| Digitális jelformátum | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Igen |
| Operációs rendszer verziója | 25 |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
| Okostévé | Igen |
| LG technológia (AV/TV) | AI akusztikus hangolás, AI fényerőszabályozás, LG Sound Sync, Magic távirányító, Apple HomeKit kompatibilis, AI hangzás, ThinQ™ |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096362242 |
| Bluetooth: | Igen |
| Internetböngésző: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 83 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 54 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital |
| Hangmódok: | Clear Voice Pro |
| Hangszóró iránya: | Lefelé irányuló tüzelés |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Szélesség (állvány nélkül): | 967 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 57,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 564 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 967 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 621 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 200 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Kezdőlap, Google Cast |
| Intelligens hangfelismerés: | Igen |
| Kép mód: | 10 módszer |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | SimpLink |
| RF portok száma: | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, MP2, EAC3, PCM, AC3, AAC, AAC HE, apt-X, AC4 |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Filmkészítői mód, Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Hibrid log-gamma (HLG), Dinamikus hangtérképezés |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képfeldolgozó: | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| LED háttérvilágítás típusa: | Közvetlen LED |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Automatikus fényerő-szabályozás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító: | Igen |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Távirányító típusa: | Magic Remote MR25GA / MR25GB (Egyesült Királyság, Olaszország) |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 25 |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Okostévé: | Igen |
| LG technológia (AV/TV): | AI akusztikus hangolás, AI fényerő-szabályozás, LG hangszinkron, Magic távirányító, Kompatibilis az Apple HomeKit-tel, AI hang, ThinQ™ |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

