LG MR25GA távirányító AI Magic Black
Kód: TVALG-PIL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG MR25GA távirányító AI Magic Black| Közvetlen eszközvezérlés | tv |
| Vezérlés típusa | Gombok/kerék |
| Felület | IR vezeték nélküli |
| Márkakompatibilitás | Nagy-Britannia |
| Szín | Fekete |
| Súly | 77 g |
| Mélység | 14 mm |
| Magasság | 174 mm |
| Szélesség | 41 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott eszközök száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Remote controls |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096387689 |
| Közvetlen eszközvezérlés: | tv |
| Vezérlés típusa: | Gombok/kerék |
| Felület: | IR vezeték nélküli |
| Márkakompatibilitás: | Nagy-Britannia |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 77 g |
| Mélység: | 14 mm |
| Magasság: | 174 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott eszközök száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

