LG LED UltraGear G4 27G440A-B - 27" herní monitor IPS, Full HD 240 Hz (černý)
Kód: MONLG-GAM0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG LED UltraGear G4 27G440A-B - 27" herní monitor IPS, Full HD 240 Hz (černý)| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Výška (s podstavcem) | 540,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 614,2 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 614,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,5 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 51,7 mm |
| Výška (bez stojánku) | 364,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4 kg |
| Verze HDMI | 2.0 |
| HDMI | Ano |
| Počet výstupů DisplayPort | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Ano |
| Kompatibilita s G-SYNC® | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 700:1 |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| LED podsvícení | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR Effect |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Rozteč pixelů | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Podpora HDR | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,4 cm |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Odezva | 1 ms |
| Nastavení výšky | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096625361 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 32 kWh |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 540,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvánnyal): | 220 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,5 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 51,7 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | |
| Súly (állvány nélkül): | 4 kg |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort kimenetek száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort kimeneti verzió: | 1.4 |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 700:1 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| LED-es háttérvilágítás: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), HDR-effektus |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 400 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Pixelsűrűség: | 0,3108 × 0,3108 mm |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,4 cm |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Válasz: | 1 ms |
| Magasságállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

