LG 49UH5Q-E 49"-es digitális kijelző 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² fényerővel, fekete színben
Kód: TVALG-LCD0761
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 49UH5Q-E 49"-es digitális kijelző 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² fényerővel, fekete színben| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Maximális hőelvezetés | 457 BTU/óra |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 86,5 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 83 Ny |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás | 134 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Hősugárzás | 283 BTU/óra |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Panelre szerelhető interfész | 300x300 |
| Terméktervezés | Lapos digitális tábla |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,14 cm |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,14 cm |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,14 cm |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Súly megjelenítése | 11,4 kg |
| Kijelző magassága | 635,5 mm |
| Kijelző szélessége | 1104,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 1215 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 142 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 742 mm |
| Súly (állvánnyal) | 14,2 kg |
| Kijelző mélysége | 29,7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14,2 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, ErP |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, KC |
| Tápegység típusa | Belső |
| Belső memória típusa | eMMC |
| HDMI portok száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| DVI-port | Nem |
| USB-port | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| RS-232C | Igen |
| USB-portok száma | 2 |
| USB-s verzió | 2.0 |
| OSD menü nyelve | Arab, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai, német, cseh, holland, görög, olasz, lengyel, spanyol, francia, koreai, finn, angol, japán, norvég, portugál, török, orosz, dán, svéd |
| Cél | Egyetemes |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| HDCP verzió | 1.4/2.2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1100:1 |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 124,5 cm (49") |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Panel típusa | IPS |
| Dinamikus kontraszt | 1000000:1 |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Érintőképernyő | Nem |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa | Él LED |
| Élettartam | 50000 óra |
| Figyelmeztetés | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladék gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva. |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
| Operációs rendszer verziója | 8.0 |
| Belső memória | 16 GB |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2406050 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096540695 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Maximális hőelvezetés: | 457 BTU/óra |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 86,5 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 83 Ny |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 134 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Hősugárzás: | 283 BTU/óra |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Panelre szerelhető interfész: | 300x300 |
| Terméktervezés: | Lapos digitális tábla |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,14 cm |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,14 cm |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,14 cm |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Súly megjelenítése: | 11,4 kg |
| Kijelző magassága: | 635,5 mm |
| Kijelző szélessége: | 1104,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1215 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 142 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 742 mm |
| Súly (állvánnyal): | 14,2 kg |
| Kijelző mélysége: | 29,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,2 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, ErP |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, CC |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Belső memória típusa: | eMMC |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DVI-port: | Nem |
| USB-port: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| RS-232C: | Igen |
| USB-portok száma: | 2 |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| OSD menü nyelve: | arab, egyszerűsített kínai, Hagyományos kínai, német, cseh, holland, görög, olasz, lengyel, spanyol, francia, koreai, finn, angol, japán, norvég, portugál, török, orosz, dán, svéd |
| Cél: | Egyetemes |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4/2.2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1100:1 |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 124,5 cm (49") |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Panel típusa: | IPS |
| Dinamikus kontraszt: | 1000000:1 |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa: | Él LED |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Figyelmeztetés: | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó. |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Operációs rendszer verziója: | 8.0 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2406050 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

