LEGO DISNEY 43299 Arielina královská svatební loď
Kód: KLOLEGLEG2320
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43299 Arielina královská svatební loď| Pročet figurek na hraní | 4 ks. |
| Návod | Ano |
| Série | Disney |
| Doporučený věk | 6+ let/let |
| Počet prvků | 519 |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Šířka balení | 382 mm |
| Hmotnost včetně balení | 898 g |
| Hloubka balení | 71 mm |
| Výška balení | 262 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.844 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066874 |
| Játékfigurák számolása: | 4 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Disney |
| Ajánlott életkor: | 6+ év/évek |
| Elemek száma: | |
| Magasság: | 150 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 898 g |
| Csomagolási mélység: | 71 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

