LEGO DISNEY 43297 Rapunzelin zámek
Kód: KLOLEGLEG2319
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43297 Rapunzelin zámek| Počet prvků | 676 |
| Doporučený věk | 6+ let/let |
| Návod | Ano |
| Pročet figurek na hraní | 4 ks. |
| Série | Disney |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Hloubka balení | 90 mm |
| Šířka balení | 374 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,31 kg |
| Výška balení | 360 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.306 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066867 |
| Elemek száma: | |
| Ajánlott életkor: | 6+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 4 db. |
| Sorozat: | Disney |
| Magasság: | 370 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 270 mm |
| Csomagolási mélység: | 90 mm |
| Csomag szélessége: | 374 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,31 kg |
| Csomag magassága: | 360 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

