LEGO DISNEY 43289 Kouzelný zámek Krásky a Zvíře
Kód: KLOLEGLEG2313
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43289 Kouzelný zámek Krásky a Zvíře| Série | Disney |
| Pročet figurek na hraní | 2 kusů |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 5+ let/let |
| Počet prvků | 254 |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 492 g |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Šířka balení | 220 mm |
| Výška balení | 260 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.488 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018064832 |
| Sorozat: | Disney |
| Játékfigurák számolása: | 2 darab |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 5+ év/évek |
| Elemek száma: | 254 |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 492 g |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 220 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

