LEGO DISNEY 43288 Sally virágcserepe
Kód: KLOLEGLEG2177
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43288 Sally virágcserepe| Elemek száma | 346 |
| Játékfigurák számolása | 1 darab |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Disney |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt | 558 g |
| Csomagolási mélység | 59 mm |
| Csomag magassága | 282 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066706 |
| Elemek száma: | 346 |
| Játékfigurák számolása: | 1 darab |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Disney |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Magasság: | 270 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 558 g |
| Csomagolási mélység: | 59 mm |
| Csomag magassága: | 282 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

