LEGO DISNEY 43283 Popelčin zámek zvířecích přátel
Kód: KLOLEGLEG2312
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43283 Popelčin zámek zvířecích přátel| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Série | Disney |
| Návod | Ano |
| Počet prvků | 149 |
| Doporučený věk | 4+ let/let |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení | 463 g |
| Výška balení | 220 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.458 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018071007 |
| Játékfigurák számolása: | 1 darab |
| Sorozat: | Disney |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 149 |
| Ajánlott életkor: | 4+ év/évek |
| Magasság: | 180 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 463 g |
| Csomag magassága: | 220 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

