LEGO DISNEY 43282 Vesnický dům a loď
Kód: KLOLEGLEG2311
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43282 Vesnický dům a loď| Návod | Ano |
| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Doporučený věk | 4+ let/let |
| Počet prvků | 85 |
| Série | Disney |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení | 227 g |
| Hloubka balení | 44 mm |
| Výška balení | 190 mm |
| Šířka balení | 204 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.224 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066744 |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 1 darab |
| Ajánlott életkor: | 4+ év/évek |
| Elemek száma: | 85 |
| Sorozat: | Disney |
| Magasság: | 110 mm |
| Mélység: | 30 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 227 g |
| Csomagolási mélység: | 44 mm |
| Csomag magassága: | 190 mm |
| Csomag szélessége: | 204 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

