LEGO DISNEY 43280 Zábava na pláži s Lilo a Stitchem
Kód: KLOLEGLEG2310
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43280 Zábava na pláži s Lilo a Stitchem| Počet prvků | 113 |
| Pročet figurek na hraní | 2 kusů |
| Návod | Ano |
| Série | Disney |
| Doporučený věk | 4+ let/let |
| Hloubka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Šířka balení | 262 mm |
| Výška balení | 191 mm |
| Hmotnost včetně balení | 355 g |
| Hloubka balení | 46 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.304 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018067031 |
| Elemek száma: | |
| Játékfigurák számolása: | 2 darab |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Disney |
| Ajánlott életkor: | 4+ év/évek |
| Mélység: | 90 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 230 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 355 g |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

