LEGO CREATOR EXPERT 10295 PORSCHE 911
Kód: KLOLEGLEG1024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR EXPERT 10295 PORSCHE 911| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Sorozat | Alkotó, Alkotói Szakértő |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Hossz | 350 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.97 kg |
| EAN vonalkód: | 5702016914351 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő, Alkotói szakértő |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Hossz: | 350 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

