LEGO CREATOR EXPERT 10255 Shromažďovací náměstí
Kód: KLOLEGLEG1283
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR EXPERT 10255 Shromažďovací náměstí| Série | Creator, Creator Expert |
| Počet prvků | 4002 |
| Doporučený věk | 16+ let/let |
| Návod | Ano |
| Pročet figurek na hraní | 7 ks. |
| Délka | 250 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 350 mm |
| Výška balení | 475 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,67 kg |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Šířka balení | 580 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 4.765 kg |
| EAN vonalkód: | 5702015865272 |
| Sorozat: | Teremtő, Alkotói szakértő |
| Elemek száma: | |
| Ajánlott életkor: | 16+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 7 db. |
| Hossz: | 250 mm |
| Szélesség: | 380 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Csomag magassága: | 475 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Csomag szélessége: | 580 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

