LEGO CREATOR 31170 Vadállatok Rózsaszín flamingó
Kód: KLOLEGLEG1717
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 31170 Vadállatok Rózsaszín flamingó| Elemek száma | 288 |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Sorozat | Teremtő |
| Magasság | 230 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Csomag magassága | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt | 377 g |
| Csomag hossza | 191 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822457 |
| Elemek száma: | 288 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő |
| Magasság: | 230 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomag magassága: | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 377 g |
| Csomag hossza: | 191 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

