LEGO Creator 31109 Pirátská loď
Kód: KLOLEGLEG0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO Creator 31109 Pirátská loď| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Typ produktu | Stavební bloky |
| Barva | Vícebarevný, Bílá, Bronzová |
| Série | Creator |
| Výška | 370 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Délka | 460 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 2.115 kg |
| EAN vonalkód: | 5702016616354 |
| Doporučený věk: | 9+ let/let |
| Typ produktu: | Stavební bloky |
| Barva: | Vícebarevný, Bílá, Bronzová |
| Série: | Creator |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 190 mm |
| Délka: | 460 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

