LEGO CREATOR 3 V 1 31391 Umělecká módní taška s úložným prostorem
Kód: KLOLEGLEG2291
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 V 1 31391 Umělecká módní taška s úložným prostorem| Počet prvků | 272 |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 8+ let/let |
| Série | Creator |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Šířka balení | 262 mm |
| Hloubka balení | 61 mm |
| Hmotnost včetně balení | 463 g |
| Výška balení | 191 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.438 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018054840 |
| Elemek száma: | 272 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Sorozat: | Teremtő |
| Magasság: | 150 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomagolási mélység: | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 463 g |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

