LEGO CREATOR 3 V 1 31386 Divoká zvířata: Majestátní lev
Kód: KLOLEGLEG2287
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 V 1 31386 Divoká zvířata: Majestátní lev| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Počet prvků | 839 |
| Série | Creator |
| Návod | Ano |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Šířka balení | 382 mm |
| Hloubka balení | 57 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,08 kg |
| Výška balení | 262 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.044 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018054802 |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Elemek száma: | |
| Sorozat: | Teremtő |
| Utasítás: | Igen |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 160 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Csomagolási mélység: | 57 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,08 kg |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

