LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31380 Retro játékkonzol
Kód: KLOLEGLEG2048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31380 Retro játékkonzol| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Elemek száma | 268 |
| Sorozat | Teremtő |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Csomagolási mélység | 46 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Csomag magassága | 191 mm |
| Súly csomagolással együtt | 400 g |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018054734 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Elemek száma: | 268 |
| Sorozat: | Teremtő |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 80 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 400 g |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

