LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31168 Középkori lovagvár lóval
Kód: KLOLEGLEG1872
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31168 Középkori lovagvár lóval| Sorozat | Teremtő |
| Elemek száma | 1371 |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Játékfigurák számolása | 6 db. |
| Szélesség | 360 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 2.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822433 |
| Sorozat: | Teremtő |
| Elemek száma: | 1371 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Játékfigurák számolása: | 6 db. |
| Szélesség: | 360 mm |
| Magasság: | 310 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

